| alvinvlad2 a întrebat:

am o intrebare: Cum se numeste frizura lui josh dupa ce se tundela frizer cu Dylan din filmul Tocilarul Fermecator de la Disney Channel.

Dau like si funda!

Răspuns Câştigător
| Sanela a răspuns:

Nu stiu,caut si tot intreb daca stie cineva,nu stie nimeni,dar,daca doresti sa te tunzi asa, cel mai simplu ar fi sa scoti poza pe imprimanta si ii arati coafezei!, iti dau raspuns daca aflu!

4 răspunsuri:
| Sanela a răspuns:

Salut,vai,am plans la sfarsit! cred ca afro e stilul de tunsoare, doar ca nu e afro prea ridicat! sper sa fie bun!

| alvinvlad2 explică (pentru Sanela):

Nu e afro!
daca stii pe cineva care stie raspunsul, te rog sa raspunde!

| alvinvlad2 explică (pentru Sanela):

Meci

| Sanela a răspuns (pentru alvinvlad2):

Nu stiu,caut si tot intreb daca stie cineva,nu stie nimeni,dar,daca doresti sa te tunzi asa, cel mai simplu ar fi sa scoti poza pe imprimanta si ii arati coafezei!, iti dau raspuns daca aflu!

| alvinvlad2 explică:

Dau o link care vedeti frizura sa
http://www.google.ro/......tp?/imgres