| pikaღ a întrebat:

va rog mult imi dati si mie niste jocuri pe care sa imi fac cont. Ca de exemplu metin2

Răspuns Câştigător
| RaluuX a răspuns:

Www.howrse.ro!(sper sa iti placa, e un joc despre cai)
www.ladypopular.ro(joc cu o papusa virtuala, daca esti fata)
www.cainevirtual.ro(un joc in care cresti caini)
www.stardoll.com(un joc toto cu o papusa, pentru fete)
www.thunderwar.ro(un joc cu egipteni, persi si romani, gen ikarian-sper ca am scris corect)
Si un site de jocuri online: www.ejocuri.ro(gasesti orice fel de joc vrei, in afara de cele,, deocheate", un site pe care si eu ma joc)
Mai esti si 4story, Cabal online, World Of Worlcraft(WoW)-sper ca e corect scris
Talisma.
Cam atatea stiu eu...

10 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Lasa jocurile! Pune mana pe o cartenerd.

| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Uite aici o lista foarte mare:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

| dienuta1990 a răspuns:

Lady popularyTriburile, Grepolis, Imperia Online, Conquizdator, Club Marian, Marians World si cam atat.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

4Story
Dungeons & Dragons Online
League Of Legends
The Lord of the Rings Online
Cabal Online
Runes of Magic
Fiesta Online
Hunter Blade
Dragona
Silkroad-R
╔═════◕‿◕═╗
Funda
╚═◕‿◕═════╝

| pikaღ explică:

Hei justcola in primul rand eu sunt in vacanta si ma pliptisesc si in al doilea rand nu imi spui tu mie cand sa invat

| pikaღ explică:

Va multumesc mult

| sabinutza97 a răspuns:

Play League of Legends

| hereisbeatrice a răspuns:

WeeWorld.com
OurWorld.com