| alexandrey a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie niste jocuri jocuri shooter si cu masini

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Uite aici cele mai bune jocuri:

Mafia 1&2, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mortal Kombat 4(o fi vechi da e unu din cele mai bune, eu inca il joc), Street Fighter 4, Call of Duty 4 Modern Warfare, Battlefield 2 si Bad Company 2, Collin McRae Dirt 1&2, Trine(poate nu o sa te atraga la prima vedere dar daca il joci cu un prieten din joystick e foarte tare), Call of Juarez 1&2, Assasin's Creed 2, Saint's Row 2, Cronnicles Of Riddick 1&2, Unreal Tournament oricare, STALKER mai ales ultimul, Fallout 3, Dead or alive oricare, BioShock 1&2, Call of Chutulu et, etc, etc. Daca te-am ajutat nu miar strica o funda, daca esti amabil.Reciclare de raspunsuri. A mai pus cineva o intrebare la fel si lui ia folosit raspunsul ista, asa ca...

6 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
CS
Max Payne
Serious Sam
Crazy Taxy
L. A Rush
NFS
Cars

Bafta!

| Shann a răspuns:

Need for speed carbon, hot pursuit 2, most wanted; cs 1. 6 extream; racer drive; assasin's creed 1, 2; delta force extream, call of duty...

| cagulatu a răspuns:

Shooter : Call of Duty ( Toata seria este superba ), Counter-Strike, The Hell in Vietnam si altele dar nu imi vin in minte acum.
Racing: Need for Speed ( iti recomand most wanted ). Fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total overdose
mafia 1 ( si mafia 2 daca-ti merge )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !