| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Voi credeti in mesajele acelea primite pe messenger sau pe facebook care spun ca daca nu vei trimite mesajul la nu stiu cate persoane nu stiu ce se va intampla? Sunt reale intamplarile pe care le adauga? Fara raspunsuri rautacioase!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

E cea mai veche metoda de spam chestia asta. cand nu era netul si facebook trebuia sa trimiti scrisori laughing iti dai seama ce-ti exersai caligrafia scriind 10 sau 20 de scrisori si sa le trimiti? ce bani facea posta cu banii de pe timbre? deci e o prostioara de pierdut timpul si de facut spam, nu-ti face griji happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryus24 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in ele sunt doar niste prostii. mai bine le ignori si spui acelora cu mass-ul lor sa inceteze.

eu le-am dat si ignor happy

| LikeGreen a răspuns:

Nu nu sunt adevarate sunt doar o metoda pe care unii o folosesc din lipsa de ocupatie
Funda te rog?

| Blueeyes6969 a răspuns:

Evident ca nu.Eu odata am primit un mesaj de acest gen care spunea ca daca nu trimit mesajul citit la cel putin 10 persoane mi se va intampla ceva rau in urmatoarea zi, iar daca il trimit imi va merge bine.Nu l-am trimis. Urmatoarea zi a decurs totul bine, ba chiar am luat un 10.