| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu parola de Facebook a unei persoane daca ii cunosc parola de messenger? Am incercat si pot doar s-o schimb. Vreau sa o aflu.Dau funda!

P.S:in momentul de fata, pot doar sa ii citesc mesajele primite cand era deconenctata prim mesajele primite pe mail.winking

2 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Anyway da si tu la "Ai uitat parola?" pe facebook si poate o sa ti-o trimita pe adresa de email a nefericitului/nefericitei ale carui/carei mesaje vrei sa le citesti. Alta idee nu am.

| schlau a răspuns (pentru 93Anna93):

Am incercat insa imi trimite un mesaj cu resetarea parolei si nu vreau ca ala sa-si de-a seama.Si stai linistita, o merita''nefericitu''.