| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU.
Voi in cine aveti mai multa incredere intr. un baiat sau intr. o fata?
MultumeSsc. PaPa PuP.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In mama.

| Esperança a răspuns:

"Blestemat fie omul care se increde in om" deci in nici un om nu trebuie sa ai incredere decat in parintii tai!

| Mirruna a răspuns:

In general, daca vrei sa te descarci ar fi bine sa ii spui unei persoane care nu iti cunoaste prietenii pentru ca atunci cand se va supara pe tine ( daca se va intampla ) nu are cui sa spune vreun secret care sa te compromita.

eu una, nu am aut parte de o prietenie sincera pana acum. toata lumea vrea ceva...

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai logic ca intr-un ( o sa te surprinda) Baiatu`tongue.Stii de ce? pentru ca eu sunt fata si am luat o nota mica:-| si l`am rugat din inima sa nu zic la o fata ca ma faceam de ras si ghici ce? N`o zis:d.Si mai stiau si alte fete si ele gura sparta i`o ziscrying

Bine multe fete zic fete si multi baieti zic baietistraight face...ma rogoh go on

Fundita?batting eyelashes

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struck

Pa, pa pup:*

| DeDii a răspuns:

In niciunul oh go on

| Bianca_5451 a răspuns:

Nu stiu...de obicei in prietenele melebig grin

| coralia_5862 a răspuns:

Depinde de persoana daca e foarte apropiata trebuiesa ai incredere in ea...dar eu as avea mai multa incerdere intr-un baiat chiar daca sunt fata :big grin ei spun doar daca sunt siguri ca trebuie :*
fundita?batting eyelashes

| RuxRawrr a răspuns:

Eu sunt fata si am un prieten( amiiiiic ) cu care ma inteleg mult mai bine decat cu alte fete deoarece simt eu ca pot avea incredere mai multa in sexul opus pentru ca poate interveni gelozia... bla bla bla laughing

| Crisu a răspuns:

Intr-o persoana pe care o cunosc. Nu conteaza daca este fata sau baiat, conteaza sa il/o cunosc de ceva vreme si sa stiu ca ma pot baza pe persoana respectiva.

| Ioanaa1999 a răspuns:

Intr-o fata.Deoarece baiatul in majoritatea cazurilor divulga secretele.Cred ca ti-am fost de folos.

| stephanie_2280 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia si de persoana care este:X:*