| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?

Aveti prieten/prieteni foarte buni adica, care sa te sprijine sa fie alaturi de tine, sa nu te barfeasca etc etc? Daca aveti cum l-ati cunoscut si cum l-ati descrie [ mai pe scurt, mai pe lung, cum vreti ]
MultuMeSsc. PaPa PuP

2 răspunsuri:
| oana1238105 a răspuns:

Eu am! am cunoscut-o in clasa 1. o cheama delia si chiar ma sprijina.

| daniella9805 a răspuns:

Pai da am o cheama denisa insa ii zic dede pai am cunoscut`o la scoala suntem prietene doar de un an dar simt ca pot sa am incredere in ea mai mult decat in oricine e fata super de treaba si mereu cand sunt cu ea rad. o iubesc mult si nu as putea sta de parte de ea:X