| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?
As avea o intrebarea la care as vrea cat mai multe sfaturi. Multumesc.
Deci : Cum mentin o prietenie stabila dintre un baiat si o fata.
fata - 14 ani; baiatul - 13;
Il vad doar la web si in vacanta de vara. Si nu as vrea sa ne departam unul de altul.
PaPa PuP. MultumeSsc MULTt.

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

H.m.m deci este mai mic decat fata... Daca varsta baiatului este mai mica decat a fetei sunt sanse 80% sa fie o prietenie care sa dureze foarte mult iar 20% care sa dureze in jur de...7 luni(cam asa)Ar trebui sa tineti legatura mai stransa ex.(id de mess, nr. de telefon etc.). Succes

| blackcherry_2770 a răspuns:

Pai vorbiti prin sms daca sunteti in aceiasi retea am si eu o prietena care e la constanta si ne intelegem destul de bine ne vedem tot asa decat in vacanta de vara dar amandoua suntem in cosmote si vorbim prin sms pana facem cost bine tu incearca sa nu faci nu stiu cat de fericiti vor fi ai tai cand vor vedea factura... sau daca nu sunteti pe aceiasi retea vb pe mess mai mult, dativa sfaturi unu altuia. stii puteti sa va scrieti si sa trimiteti prin posta asa face o prietena a mea care e cam in aceiasi situatie isi scriu sms, vb pe mess si la tel isi trimit disverse lucruri prin postabig grin