| lipsk003 a întrebat:

Vreau niste statusuri haioase cine scrie mai multe funde mersi!

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Nu ştiu ce este mai nasol: faptul ca mi-a trimis un SMS "Hai să ne despartim" sau faptul ca două minute mai târziu mi-a mai trimis unul: "Scuze, nu era pentru tine"?!

Ca să poţi vedea răsăritul, trebuie să treci prin noapte.

Şi de fiecare dată când respir am dovada clară că pot trăi şi fără tine.

Copilaria este ca si cum ai fi beat: Toata lumea isi aminteste ce ai facut, numai tu nu.

Am sa v-arat un numar magic. daca-mi pot permite.am nevoie de unul din voi, benzina si multe chibrite`big grin

Este foarte simplu sa fii fericit, dar este foarte greu sa fii simplu!

Tic tac. Dragostea s-a spulberat.