| pynnk a întrebat:

Vreau si eu statusuri haioase zapacite :*

5 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

1. Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?

2. La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.

3. Cele 4 minuni ale femeii: se uda fara sa intre in apa, sangereaza fara sa se taie, dau lapte fara sa pasca, si vorbesc fara sa fie intrebate.

4. Aseara te-am cautat. am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea, unde ai fost. pijama afurisita?

5. Ma uit la Luna. Luna e superba! Ma uit la tine si. si. mai bine ma uit din nou la Luna!

6.Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!

7. Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

8.Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

9.Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…

10.Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

11.Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!

12.Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

13.Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

14.Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

15.Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

Funda?
tongue

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul!

-Scriu la matematica… (o am pe profa de mate in lista)

-Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, nu aripi!

-Mai demult am dat un pumn in barba unui cal. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

O zi fara tine este ca o luna de vacanta.
2. Daca te-am jignit, am savurat-o.
3. Reusesti sa faceti pe cineva sa aprecieze linistea.
4. Fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai tu?
5. De ce nu mergem noi doi undeva unde poate fiecare sa fie de unu’ singur?
6. Am avut o seara foarte placuta. N-a fost seara asta, dar nu ma vait.
7. Nu v-au rugat niciodata parintii sa fugiti de-acasa?
8. Eu nu uit niciodata un chip, dar in cazul tau o sa fac o exceptie.
9. Oare este astazi o zi deosebita sau sunteti de obicei asa de tampit?
10. Nu, eu nu aud rau, va ignor numai.
11. Va rog sa nu va miscati! As vrea sa va uit asa cum sunteti.
12. Sunteti intr-adevar un argument convingator pentru paturi separate.
13. Tu ai arata foarte bine in ceva lung, curgator.Amazon, Nil, Dunare.
14. Sunteti la fel de binevenit ca si telefonul care suna in timpul sexului.
15. Daca stai pe mess toata ziua, mananci la Mec – ai sanse sa iti gasesti un baiat la fel de sarmant ca T-Bag din Prison Break
16. Bunicii vostri au luptat la 1907 si voi ați venit la oraș cu zâmbetul pe buze și acum stați pe Messenger in fiecare zi cu statusuri care sa ne amuze
17. Daca glumesc cu voi pe messenger.va plângeți ca va iau la mișto dar nu e vina mea ca sunteți la fel de proaste ca fetele de la Indigo
18. In viata asta cruda trebuie sa mergi înainte si sa nu disperi frate, orice drogat în impas se uita la Amy Winehouse și își zice. Uite ca se poate!
19. Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuiește singur.
20. Este adevărat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"
21. Daca ai carte, o duci la anticariat
22. Daca pozele ar vorbi…… ce crezi ca ar spune avatarul meu?
23. Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!
24. DND mananc si mama m-a invatat sa nu vorbesc cu gura plina
25. "View my webcam" si link la un magazin online la o camera web.
26. The only one that finish the job by Friday was Robinson Crusoe.
27. Pentru sănătatea voastră, evitaţi excesul de sare, zahăr sau băsini.
28. N-avem bani, n-avem avere, pe Argeş să curgă bere!
29. CAUT BONA: motociclista, tate mari, craci pana’n gat! Pentru ala micu’…nu pentru mine!
30. Nu dati buzz! Va vad si va raspund din cind in cind.
31. Nu-mi merge statusul!
32. Cel mai urat lucru pe care-l poti spune unei femei este: "Te recunosc de la o posta".
33. Numar oile pe mess … daca te-am sarit inseamna ca esti capra … si trebuie sa mai stai o data.
34. Anunt de angajare pentru fete la o revista online de fashion: esti persoana potrivita pentru noi daca atunci cand vezi CC la mail tu crezi ca ti-a scris Coco Channel!
35. Calmul tau englezesc ma scoate din calmul meu englezesc.
36. Fumatul dăunează grav sănătăţii. Alcoolul aşa şi-aşa.
37. Sarutari de maini doamnei … teiu doamnei …
38. Nu fura … guvernul uraste competitia!
39. Pe usa scria "femei" si cand am intrat erau numai WC-uri…
40. DND…dau gainile cu ruj!
41. Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!
42. Intrebare: Unde se afla punctul G la femei? Raspuns: La sfarsitul cuvantului shoppinG!
43. Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete, n-a fost wall, a fost bulan si mi-a dat adminul ban…
44. Invata din greselile parintilor tai…foloseste metode contraceptive!
45. La inceput n-o iubeam, iar acum o iubesc ca la inceput!
46. Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multi broscoi!
47. Decat prieteni imaginari, mai bine dubla personalitate.
48. Aparentele insala, doar nu credeai ca-n viata te-nsala doar privirea.
49. Daca vrei sa-l faci pe Dumnezeu sa rada, arata-i planul tau de afaceri.
50. Ultimul om care mi-a blocat maşina încă lipseşte!
51. Blochează intersecţia dacă ai picat la sală.
52. Claxonează dacă n-ai făcut sex azi-noapte.
53.Treci pe roşu dacă-ţi place să penetrezi pe stop.
54. Nu fi bizon. Nu bloca intersecţia.
55. Depăşeşte coloana dacă vrei s-ajungi mai repede la mă-ta.
56. Dacă-ţi arunci gunoiul pe geam, tu ce mai cauţi în maşină?
57. Un gunoi bun este un gunoi aruncat la coş.
58. Dacă vezi un poliţist, zâmbeşte-i. Mâine va fi mai rău.
59. Eu ascult manele pe mute.
60. Un manelist bun este un manelist mut.
61. Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti.
62. Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta.
63. Dnd! Dus…din toate punctele de vedere…
64. Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.
65. Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea
66. Timiditatea – un defect al oamenilor mari, tupeul – defectul oamenilor mici.
67. Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta.
68. Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.
69. Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare.
70. Nu judecati oamenii dupa cei cu care se aduna. Nu uitati ca Iuda avea amici ireprosabili.
71. Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.
72. 1f u C4n r34D 7h1s u r34lly n33d 7o G37 l41d
73. Nimic nu costa mai mult decat nestiinta.
74. Munca in echipa presupune in primul rand sa-ti pierzi jumatate din timp
explicandu-le celorlalti de ce nu au dreptate.
75. Oamenii sunt ca vinurile. Cu timpul, fie devin din ce in ce mai buni, fie se transforma in otet.

sper ca te-am ajutat

| Chelsea13 a răspuns:

1.Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
2. Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...
3. Daca nu citesti asta vei primi 1000 de euro.Foaie verde romaneste uite prostu' cum citeste.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/