| VampireBlood a întrebat:

Vreau sa fac un concurs; Ghiceste vedeta pe pagina mea de facebook ..imi puteti da cateva site-uri cu poze si cu numele lor? Orice vedete. Cele mai multe site-uri funda+vot.

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Buna.
Iti pot da niste idei de vedete:
Mihai Bendeac,Adela Popescu,Vlad Gherman,Cristina Ciobanasu,Radu Valcan,Adelina Pestritu,Demi Lovato,Selena Gomez,Hannah Montana,Deby Ryan,Mihai Petre, Sanziana Buruiana, Andreea Tonciu, Bianca Dragusanu, ........etc.Si mai gasesti tu. Fundaaa?