| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-i fac un cadou prietenei mele de ziua ei, dar nu-mi vine nici o idee, ce as putea sa-i dau? (Are 12 ani)

Răspuns Câştigător
| RobDogg a răspuns:

Incearca sa ii iei ceva ce sa ii ramana mai mult timp, ceva ce sa semnifice prietenia voastra, gen o bratara mai speciala (nu neaparat foarte scumpa) sau in lantisor semnificativ.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un vibrator.

| OhGodWhy a răspuns:

Hahahahahaha lol, lmfao prietena de 12 ani.
Vorbesti serios!?
Ia-i o papusa barbie sau un dildo

| vampir004 a răspuns:

O bratara

| ShadeAdda a răspuns:

I-ai si tu o bratarica sau un lantisor. Nu trebuie sa fie mare chestie. Sa fie semnificativ, din partea ta. Si poate o ciocolata. big grin

| DaimlerAG a răspuns:

Un catelus sau o pisica.Vezi sa nu ii iei un telefon, un aparat foto sau Un Mercedes sa nu o inveti asa.

| Droghh a răspuns:

Un lant, telefon,

| Paius_Cosmin_1992 a răspuns:

Eu zic sai dai ciocolata ai un ursulei mai mare