| BubbleShoot a întrebat:

Buna TPU :*:*
vreau sa imi fac si eu o poza noua. dar putin mai artistica sau nu stiu...imi dati niste idei de liku`ri cu poze si idei cum v-ati facut voi poze.(in casa) sau afara thinking va rog mult de tot. FUNDA FUNDAbatting eyelashes multumesc mult :*:*

4 răspunsuri:
| BuBu_3625 a răspuns:

Cauta pe google poze si iate dupa ele,

| BabyBlue01 a răspuns:

Poi mai ales acum ca afara este zapada ar fi de preferat sa faci afara poza langa un om de zapada, sau sa te intinzi pe jos in mult zapada, ori undeva unde totul este alb ( de la zapada) sa stai acolo.sunt multe posibilitati dar acum ca este asa frumos afara este pacat sa faci in casa pozele big grin sper ca te-am ajutat.:* succes