| FlorinaRuby a întrebat:

Heii:*in primul rand, dau funditalaughinglove struck
Dupa cum stiti mai sunt 3 zile pana la vacanta de paste.In sfarsit putin timp liber, insa, vreau sa ies cu prietenul(in timpul scolii chiar nu prea putem)vreau sa stau saptamana asta mai mult cu el.de obicei pur si simplu iesim afara dar de data asta vrea sa facem altceva:X

ideea e ca stam intr-un oras mic.deci.cam greu(si vreau ceva de facut afara, nu in casa)

VA ROGpuppy dog eyes nu-mi dati "idei" ca:mergeti la film, etc. ca pe astea le stiu

Intr-una din zile m.am gandit la o "excursie"prin padure, facem un picnic, poze etc.

dar in restul ce sa facem? astept idei cat mai multe:*

FUNDA pentru cel mai bun raspun iar restul voturi:*

Răspuns Câştigător
| Ellysa a răspuns:

Puteti sa va duceti la padure`, cum ai zis si tu, si sa va jucati cu mingea`, sa spuneti amintiriii` frumoase sau mai putin frumoase, sa spunetii ce va doare [de aia sunt prietenii, ca sa va asculte], putetii sa va luati niste caiete` si acolo sa scrieti amintiriii legate de "excursia din padure"

4 răspunsuri:
| FlorinaRuby explică:

Ms de raspunsuri:*
in legatura cu timpul, am spus ca in vacanta vreau sa facem idei
si plecatul cu masina, avem 16 anilaughing
mai ast raspunsurilove struck

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Pai,daca te lasa parintii sa parasesti orasul nu pentru mult timp si te duci in cel mai apropiat oras unde ai ce sa vezi. sau mergeti cu masina (daca are permis baiatul ) si va plimbati prin oras, mai iesiti din oras. E cam greu sa-ti dau idei, fiindca esti la scoala (deci nu esti,, un adult'' sa zic asa, ca sa te duci pe unde vrei, desii faci si ce vrei tu) si acum nu stiu ce poti sa faci si ce nu. La fel cu excursia in padure, puteti merge in parc, la un parc de distractii (multe cupluri fac asta, dar depinde daca va place voua). Daca erai mai mare, puteai parasii orasul (nu de tot bineinteles) intr'o mica excursie. Daca aveai mai mult timp poate si tara ca sa vizitezi anumite locuri.bafta :*

| fanaa a răspuns:

Pai va plimbati amn2.sa mergeti in parc, mergeti la un restaornat la o pizzaa...gasiti si voi

| MarioDM a răspuns:

Poti sa te duci undeva intr-un loc frumos prin oras si acolo faceti si voi un fel de caiet cu amintiri si cand aveti amintiri frumoase va duceti in locu ala dar amn2 ca singuri e mai... dar depinde si cati ani aveti si mai multe chesti