| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Vreau sa ma tung in stilul lui justin bieber dati-mi si mie niste poze calumea cu freza lui sa pot sai arat frizerului! cine da poze fain funda!

5 răspunsuri:
| crisxd a răspuns:

Da nu ai frate google? Esti retardat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru crisxd):

Tu mereu postezi aceleasi raspunsuri:nu ai google, esti tampita/retardat?
Cand iti citesc raspunsurile rad o jumatate de ora si dupa ele cam tu esti retardat, stai putin ca nu pot sa ma opresc din ras.

| Yep a răspuns:

Ai curaj numai sa-i arati poza si frizerul iti va taia altceva.