| sabinaelena a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti cumva daca Romania va participa anul acesta la Eurovision? Am auzit zvonuri ca nu ar mai participa si as vrea sa ma lamuriti. Multumesc anticipat! DAU FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| nosferatu15 a răspuns:

Exact, minunatul nostru TVR nu mai are fonduri si nu isi permite anul acesta ca Romania sa participe. E penibila aceasta decizie, dar nu avem ce face cand la televizor sunt numai oameni incompetentistraight face