| Windwalk3r a întrebat:

Am tot auzit ca Romania nu va mai participa la Eurovision ca n-au bani, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat sau nu dar sincer mi se pare o risipa de bani. si spun asta din cauza sistemului de votare.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca se pune problema de bani neaparat...dar nu se stie daca o sa mai pariticipe cineva de la noi.

| Wøodenpints a răspuns:

Asta nu poate fi decât o veste bună.
Știu că concursul ăla e o mare mizerie și vin doar pleava muzicii din fiecare țară, în majoritatea cazurilor. Da noi chiar ne făceam de căcat în fiecare an cu terminații pe care-i trimiteam "să ne reprezinte". Sau să îi reprezinte. Că eu niciodată nu m-am simțit reprezentat de ăia.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Decat sa mai fie unul stras de organe ca anul trecut, mai bine sa nu mai participe nimeni, si sa dea vina pe sitemul economic din Romania.

| Windwalk3r explică (pentru DarkOrbitMoon):

Cezar Ouatu laughing)))))))

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Windwalk3r):

Isi merita numele "Ouatu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine. E plauzibil in orice caz.