| Analiaa a întrebat:

Buna TPU vreau sa va zic ca eu in 1 august o sa ma duc la mare la eforie nord si cum sa va zic as vrea sa treaca repede timpul ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Aaa tu vrei sa treaca timpul mai repede pana te duci.
Acum am inteles.
Pai...incepe sa-ti strangi toate lucrurile care iti trebuie (haine, cutii frigorifice, umbrele, saltele etc).
Listeaza-ti muzica in telefon, ca sa ai ce asculta pe drum/plaja.
Fa-ti curat in camera foto (mie mereu mi se intampla sa nu mai am spatiu).
Si fa ultimele cumparaturi. Mereu mai lipseste cate ceva.

Eu plec maine dimineata si mai trebuie sa-mi pun toate lucrurile in troiler, ca de sortate, sunt sortate de mult.

Sper ca te-am ajutat,
Distractie placuta!

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Daca chiar nu-ti face placere aceasta vacanta, nu e mai bine sa nu te duci?

Am fost si eu anul trecut, tot la eforie nord, si nu faceam altceva decat sa ma rog sa treaca timpul mai repede, iar apoi mi-am dat seama ca daca stateam acasa eram de o mie de ori mai fericita.

| Analiaa explică (pentru AndraNicoleta):

Eh eu vreau sa ma duc si cum sa treaca mai repede timpul asta e ideea

| Analiaa explică (pentru AndraNicoleta):

Iti dau funda daca imi zici ce sa fac sa treaca mai repede timpul ca sa ma duc

| Analiaa explică (pentru AndraNicoleta):

Deci eu vreau sa ma duc abia astept sa treaca timpul ce trebuie sa fac sa treaca mai repede timpul sa ma duc?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru Analiaa):

Aaa tu vrei sa treaca timpul mai repede pana te duci.
Acum am inteles.
Pai...incepe sa-ti strangi toate lucrurile care iti trebuie (haine, cutii frigorifice, umbrele, saltele etc).
Listeaza-ti muzica in telefon, ca sa ai ce asculta pe drum/plaja.
Fa-ti curat in camera foto (mie mereu mi se intampla sa nu mai am spatiu).
Si fa ultimele cumparaturi. Mereu mai lipseste cate ceva.

Eu plec maine dimineata si mai trebuie sa-mi pun toate lucrurile in troiler, ca de sortate, sunt sortate de mult.

Sper ca te-am ajutat,
Distractie placuta!

| Analiaa explică:

Deci eu vreau sa treaca timpul cat mai repede sa ma duc