Întrebare recomandată | anonima090909 a întrebat:

vreau si eu sa intreb daca in craiova exista o scoala foarte buna de dans gen aia a lui crbl sau word dance din bucuresti!
Mersi pentru ajutor

1 răspuns:
| Louis04 a răspuns:

Pai depinde, deoarece dacă iti doresti sa practici dans sportiv atunci iti recomand Clubul de dans sportiv Viva Dance. Daca doresti alte tipuri de dans (aproape toate, in afara de dans sportiv) iti recomand Clubul de Dans Patricia Dance.P.s. Si eu sunt din Craiova. Sper ca te-am ajutat! happy