| Mary1905 a întrebat:

Eu fac dansuri la Katamis dance Craiova. Asa vrea sa va intreb big grinupa cati ani de dans poti face dans de performanta? Eu sunt de un an la cest club si ma simt f bine si am profesori buni!

Răspuns Câştigător
| JustSmile39291014 a răspuns:

Si eu fac dansuri de 5 ani, si poți ajunge la performanta exersand cât mai mult, participând la spectacole sau concursuri si o sa vezi ca munca ta nu va fi în zadar, dar depinde acum la ce te redus prin "performanta"

1 răspuns:
| Mary1905 explică:

Unde faci dansuri?