| NOsay a întrebat:

vreau un raspuns repede peste 3 zile plec la mare si mama m-a pus sa ma ocup de bagaje, de ruta (ca mergem la mamaia )adica pe unde o luam unde e hotelul oxford etc si ce sa pun in bagaje? va rog help FUNDA

Răspuns Câştigător
| RalucaNiță a răspuns:

Periuta si pasta de dinti, sampon, gel de dus, creme pentru protectie, prosoape, lucruri de schimb... stiu si eu? gandeste-te la ce iti trebuie, fa o lisa, iar apoi fa bagajul. Iar pentru drum foloseste google maps...dai click pe maps - get directions - in A scrii orasul din care provii, iar in B Mamaia si iti arata ruta.

2 răspunsuri:
| Andrutza137 a răspuns:

Buna TPU! Pai ia si tu periutele de dinti,pasta de dinti,gel de dus,sampon,daca vrei si spray pentru bronz,crema pentru protectie solara,creme,machiajuri,costumul de baie,peria,prosopul normal si de preferat unul mare,hainel:tricoul,fuste,pantaloni scurti,maieuri,rochii etc ce mai porti tu,asigurate ca iei si un cearceaf pentru al asterne pe jos sau altceva un prosop foarte mare,ochelari de soare,sapca,palarie de soare, parfumuri, deodorante, servetele umede si uscate, si daca vrei tu poti sa iti mai iei bijuteri, bratari sau altceva. Sper ca ti-am fost de folos

| ionutovidiuu a răspuns:

Mai ruta habar n-am...dar oricum ochelarii de soare slipi ....mai bine o pereche de bermude asta se poarta (sincer mai vad doar oameni mari care sa poate slipi) si hainele tricouri pantaloni 3 sferturi. ia-ti si haine de club poate iesiti seara pe undevahappy