| shawol a întrebat:

Vreti sa dati un like pe facebook la pagina "Just You :*"? Scrieti.mi si va dau vot, funda sau daca aveti pagini pe facebook va dau like :*

Răspuns Câştigător
| AlexxaX a răspuns:

Am dat. big grin Fundita?

12 răspunsuri:
| Aale10433 a răspuns:

Oki eu iti dau happy. Probabil ca e o pagina minunata :*

| shawol explică (pentru Aale10433):

Pai de abia am infiintat.o :D uite link.ul: https://www.facebook.com/#!/pages/Just-You-/323007504436762? notif_t=page_name_change

| AlexxaX a răspuns:

Multumesc de fundita. O zi frumoasa

| OanaDenysa a răspuns:

Am datkiss

| LeVagabond a răspuns:

Gata am dat, imi dai funda big grin

| shawol explică (pentru LeVagabond):

Daca ai dat like trebuie sa-mi apara. Cum inca nu a aparut nimic, mai astepti putin. asta daca chiar ai dat like happy

| shawol explică (pentru LeVagabond):

Https://www.facebook.com/#!/pages/Just-You-/323007504436762? notif_t=page_name_change asta e link.ul