| Ker0s3x a întrebat:

Vroiam sa-mi ziceti si mie un metin PVP sa fie on...sau cateva jocuri frumoase multiplayer happy de preferinta ceva in care ar trebui sa construiesti un regat...etc. Funda! Multumesc!winking

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Jocurile mmo in care construiesti un regat sunt multe si trase la indigo. Unul care mie mi-o placut foarte mult este shadowland:
http://www.kongregate.com/games/zqgame/shadowland-online
are si elemente de constructie - regat, si elemente de rpg, poti avea inca 6 eroi pe langa cel cu care ai inceput, dar ca in toate jocurile de acest gen, m-am plictisit dupa ce am jucat vreo doua saptamani.
Vad ca iti plac si mmorpg-urile, altfel nu ai fi zis de metin, sunt foarte multe jocuri mmorpg free si foarte faine, eu ma joc Rappelz acum si am mai jucat 9Dragons, 2Moons(Dekaron), Shayia, Cabal, Allods si altele pe care nu le mai amintesc.