| Lavinush13_7262 a întrebat:

Buna TPU love struck
Am si eu o intrebare.
Cine este Bloody Mary? Si` ce vrea?
Am auzit ca la 00:00 daca te uiti in oglinda si aprinzi 3 lumanari si zici de 3 ori "Bloody Mary" apare in oglinda in diferite ipostaze. ex:mireasa. si te raneste foarte grav sau te omoara?
Voi ce credeti este adevarat? straight face

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu,este doar o poveste de adormit copii, eu o stiam altfel ca vorbesti cu mortii... dar na, fiind o poveste are mai multe variante

| bebelusa_9541 a răspuns:

Am mai auzit tampenia asta de la niste fete Emo ...mai mare prostie nu am mai auzit! eu ce pot sa spun? incearca sa te trezesti la 12 noaptea si sa faci asa si te asigur ca vei regreta ca te-ai trezit degeaba...eu una cred in Dumnezeu si prostiile astea le integrez la,, Ale diavolului" daca incerci asa ca ramane alegerea ta! pup!

| FeelTheRainbow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0

Nu e adevarat...parerea mea e ca e doar un scenariu de film horror xDD!

| Trinitygen a răspuns:

Bloody Mary stiu ca este o bautura, si de partea cealalta... hm... nu prea.

| IamTitanum a răspuns:

Nu este adevarat.Din cate stiu eu a fost un filmpe tema asta si de aici se trage tot. Daca ar fi real nu crezi ca acele cazuri ar aparea la tv?

| christine044 a răspuns:

Eu una am vazut un film cu acelasi nume, dar consider ca sunt invetii ale unor secte. Nu pot sa raspund concret si nici nu ma tenteaza sa incerc, dat fiind faptul ca sunt o persoana religioasa si lucrurile astea ma cam depasesc. Moliftele Sfantului Vasile, insa, sunt rugaciuni cu o concentratie spirituala impresionanta si mai tot ce se zice despre ele e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista Bloody Mary am incercat si eu si toti prieteni mei si nu ni s-a intamplat nimic...e o nascocire pentru a speria lumea!

| KellyVreaBomboane a răspuns:

Eu cred ca nu este adev. pentru ca:o fata din cls mea a incercat si nu ii s-a intamplat nimic si crd ca stii si u cate lucruri pot sa inventeze oamenii astia in ziua de azi...

| Sakura1pinky a răspuns:

Pai depinde, daca crezi in Dumnezeu nu va aparea nimic in oglinda, dar daca tu nu esti credincios si crezi poate aparea dar nu apare Bloody Mary ci Deavolul cu infatisarea ei dar nu cred ca se poate intampla asa ceva dar daca se intampla.Nu se stie niciodata.Depinde daca vrei sa incerci.Ca daca vrei atunci iti urez. Succes...

| Cosmy555 a răspuns:

Ei bine, sincer nici eu nu stiu ce sa cred.o colega mi-a spus ca a facut asta si oglinda sa inrosit no cred

| Lavinush13_7262 explică:

Nu vreau sa incerc straight face Eu doar am intrebat daca este adevarat sau nu big grin

| katybruneta a răspuns:

Eu cred ce nu exista blody mary... eu zic ca e doar o legendawinking