| DarkNight123 a întrebat:

Imi pare rau sa va spun dar exista bloody mary credeti sau nu intr-o zi un prieten de-al meu avea 8 ani ia-m spus legenda si nu i-am spus ca poate il omoara sau altceva si el a incercat la 12 noaptea cu 2 lumanari una in stanga si una in dreapta si dupa ce a zis de 13 ori bloody mary si dupa el a zis ca el ia omorat copilu dupa a stins becu si ia aparut pentru 5 sec in oglinda cu un ursulet roz asa a zis el si dupa 5 sec a disparut si asa e in legenda se zice ca daca apare cu un ursulet sau ceva din plus vrea sa fiti prieteni si el mi-a descris-o complet cum arata eu cred ca exista nu stiu ce ziceti voi dar...

4 răspunsuri:
| Smileee_3231 a răspuns:

Nu crezi ca prietenul tau scump a citit pe net legenda si a vrut sa faca misto de tine?happy

| DarkNight123 explică:

Pai el nu are net si nici calculatorhappy

| DarkNight123 explică:

Nu el mi-a spus-o eu i-am spus-o

| adyioana2000 a răspuns:

Mie mi mse pare ca prietenul tau te-a pacalit deoarece tie nu ti se pare suspect faptul ca el ti-a spus ca a citit legenda si dupa aceea a venit tot la tine sa iti spuna ca a si incercat-o.Totul a fost un joc prostesc al lui...adica are 8 ani... ii poate trece orice prin minte