| Adi199513 a întrebat:

Buna TPU :*:X! ce crema imi propuneti pentru picioare dupa epilat. impotriva iritatiilor... astept rasp feelor:*:X!

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Salutbatting eyelashes
Eu folosesc crema de galbenele sau de aloe, dar cateodata, cand ma tai imi dau cu o crema speciala de la Skin So Soft.
Bafta!

6 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Pune-ti crema de galbenele sau unguientul de arnica...

P. S. Nu sunt fata dar am intrebat-o pe mama rolling on the floor

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

O crema pur si simplu. Nu cred ca ajuta cu nimic impotriva iritatiilor daca crema miroase a ciocolata sau miroase a piersici, tot acolo e. Asta e scopul cremelor, ca scrie pe ele ca vezi doamne sunt impotriva iritatiilor sau impotriva a stiu-eu-ce, tot aceeasi mancare de peste e.

| StewartCassie a răspuns:

Buna! Uite, eu inainte de a face dus, ma depilez cu crema Farmec. Lasi crema pe partea pe care o vrei fara par minim 3 minute. Iti scrie si pe ea instructiunile. Eu nu m-am iritat niciodata. Incearca happy Paste fericit!

| Adi199513 explică (pentru StewartCassie):

Paste fericit si tie :X:*

| foxsilver a răspuns:

Poti aplica orice crema hidratanta pentru piele normala.

| Adi199513 explică:

Fetelor am vrut sa zic. skz :*