| FataTPUpunctRo a întrebat:

Buna TPUlove struck pentru cei care joaca club penguin... Cum devin membru crying? Am facut toate misiunileat wits' end dar tot nu sunt membru. Am vazut ca daca vrei sa devii membru trebuie sa platesti. Dar 99% sunt membri crying Cred ca exista altceva ca sa devin membru love struck please ajutorcrying

>FonDoI8-laughing

Răspuns Câştigător
| icegirl96 a răspuns:

Buna...si eu intru pe club penguin dar sincera sa fiu... m-am cam plictisit ca nu poti face aproape nimica fara a fi membru.Eu mi-am luat membership generator si merge sa intru unde doar cei care sunt membri pot intra, dar nu merge sa cumperi haine sau ceva pentru casasad
Sper ca te-am ajutat un pic!winkinghee hee

44 răspunsuri:
| Legomuvi a răspuns:

Plizz am 9ani si nu am fost nb niciodata plizz facetima mb contul e:id Legomuvi si pw e ardeal

| OxYs a răspuns:

Ba eu ma pis pe club penguin deoarece am platit 30 de euro si nu m-a facut membru imi zicea ca nu este valabil dar este valabil cardul pana in 2030