| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac un referat/proiect la chimie pentru nota 10 despre : Importanta carbonului in viata noastra. si a zis profesoara ca proiectul/referatul trebuie sa fie cat mai interesant si original si nu sa copiem texte de pe net asa fara rost [ sper ca ati inteles ce vroiam sa zic laughing ]. Tre sa fie ceva haios. Am nevoie de idei. Ce sa fac sa fie cat mai original si extravagant. ceva de la care nu se asteapta nimeni si nu o sa mai faca nimeni pentru ca profesoara o sa ia decat cele mai interesante si frumoase proiecte din toata clasa. thinking Ce ar trebui sa fac. vreau idei de orice fel! URGENT!
Multumesc anticipaaat :*.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| byeddy a răspuns:

Uite,ia unu de pe net si apuca-te de modificat unele parti, sa-l faci amuzant...