| diaa a întrebat:

Buna :*. Trebuie sa platesti ceva pentru ati face cont pe Invu thinking

Răspuns Câştigător
| roberta_3262 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.Si apropo atata ati sarit toti ca a scris din greseala Invu in loc de Imvu.Sa revenim nu trebuie sa platesti nimic.Iti da la inceput 2000 de credit. Te pupkiss

9 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Nu. happy Poti sa-ti faci cate conturi vrei si nu platesti absolut nimic.batting eyelashes

| cicilica a răspuns:

Nu

| deutza00 a răspuns:

Nu...eu mi l-am facut in 2 minute
imi dai funda?

| Anna_3775 a răspuns:

Si eu m-am jucat pe Imvu si stiu ca nu trebuie sa platesti nimic.Doar ca se face mai greu contul, adica pe vremea cand m-am jucat eu trebuia sa raspunzi la tot felul de chestii... Si nu mergea sa bagi codul deloc ca sa il downloadezi, sper ca acum sa nu mai fie asa big grin.SUCCES :*!

| alexa007 a răspuns:

Pe invu sau imvu?

daca e vb de imvu nu trebuie sa platesti nimic, doar daca doresti sa devii vip sau sa ai credite mai multe

| diaa explică:

Imvu*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baga id meu si te ajut eu dj_oaky

| Darius_5909 a răspuns:

Nu, doar daca vrei sa iti cumperi credite trebuie sa dai bani