| IlegalSmile a întrebat:

Ca sa ma joc invu trebuie sa platesc bani?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria42312 a răspuns:

Nu, nu trebuie. Ca sa ai credite trebuie sa-ti faci conturi pe yearbook si le transferi pe imvu ~ nu trebuie sa platesti nimic happy vezi ca acolo iti scrie ca iti poti transfer maxim 1, 000 credite pe zi. uneori iti da 900 si ceva straight face si poti schimba directia tranzactiei dand click pe sageata aia rosie big grin

fundita?

19 răspunsuri:
| Alexa_8596 a răspuns:

Nu.
IMVU a inceput ca un messenger 3D. Cu timpul, insa, in jurul aplicatiei, s-a creat o comunitate.

Pesite, utilizatorii isi decoreaza homepage-ul cu stickere, introduc tot felul de coduri pentru a le face mai atractive... Exista magazinase in care alti utilizatori iti creeaza avatare si semnaturi fie pe credite, fie pe gratis... Exista designeri de pagini web, care lucreaza si ei fie pro bono, fie pe credite.

Pe messul lor, nu vorbesti doar cu prieteni, ci poti sa discuti si cu un necunoscut la intamplare. Poti sa intri in chatrooms, care nu sunt asa cum crezi tu probabil! Sunt cluburi, plaje, nave spatiale etc, in care dansezi, saruti, imbratisezi si ce mai vrei tu!

Avatarul ti-l poti crea ca sa iti semene perfect, sau il poti face sa arate asa cum ti-ai dori sa arati! Ii cumperi hainute, casute, animalute... Si cei care le creeaza sunt alti useri ca tine! love struck

Funda:X?

| HinnaBunneh a răspuns:

Nu lol

| Kitteny a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar creditul il cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiyu daca iti trebuie bany dar oricum va rog din tot sufletul daca stiti luati id meu dolceniko_dolceniko si explicatim va rog:X:*:X:*big grintongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar pe ce dau sa intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta date in ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da in contul de metintim100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana tu esti eu sunt robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca sa iti cumperi credite trebuie sa dai bani
big grinbig grintonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| madalin3214 a răspuns:

Nu

| laura55 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti niminaaaaaaaaaaaaaaa! 1:X

| ghghsjhcgh a răspuns:

Nu