| AliceIDK a întrebat:

Mi-am facut cont pe INVU sau IMVU. Este sigur?

7 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Poftim? Nici vorbă! Mi-am virusat şi strict calculatorul de două ori pe acel joc tâmpit!

| Alexăndruţaa a răspuns:

Poftim? Nici vorbă! Mi-am virusat şi stricat calculatorul de două ori pe acel joc tâmpit!

| Ralux3 a răspuns:

IMVU happy. Poi depinde ce parola ai pus la contul tau, cui ii dai contul si adresa de messenger. Sunt foarte multi hackeri care fura conturi deci ai grija. Si apropo numele e IMVU big grin. Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi buna.Si apropo...IMVU nu o sa iti afecteze cu nimic pc-ul.

| Rockart a răspuns (pentru Ralux3):

Pe cine minţi? Eu după o lună i-am dat delete. Îmi mergea compu' ca o cizmă, cu toate că era nou. Am avut şi alte jocuri instalate dar niciunul nu mi-a afectat pc-ul ca IMVU.

| AliceIDK explică (pentru Rockart):

Cum se sterge?

| Rockart a răspuns (pentru AliceIDK):

Trebuie să-i dai uninstall.

| lylydyva00 a răspuns:

Ba tontilor cautati la imvu si vedeti ca nu are nici un virus 100% controlat adica nu are nici un virus si mie mi s-a stricat calculatorul de 5 ori dar de la alte chestii:p