| Диана a întrebat:

Bună tuturor. A fost acum câteva luni pe PrimaTv un film cu o adolescentă şi cu mama ei. Într-o zi erau la un restaurant chinezesc şi o femeie de acolo aruncă o vrajă asupra lor, iar a doua zi se trezesc fiecare în corpul celeilalte(nu ştiu dacă m-aţi înţeles laughing ). Cred că filmul era cu Lindsay Lohan.
Ştie cineva cum se numeşte filmul? Mulţumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Vinerea trasnita sau freaky friday
http://www.cinemagia.ro/filme/freaky-friday-vinerea-trasnita-4878/

4 răspunsuri:
| claudia_7744 a răspuns:

Freaky Friday (2003)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freaky Friday

| BunaaHaiPa a răspuns:

Da
vinerea trasnita si in engleza ceva de genu Freaky fridaylaughingbig hug Funda?batting eyelashes

| Topolina11 a răspuns:

Filmul se numeste Fraky friday.