| aNoNimAt a întrebat:

am nevoie de ajutor...imi trebiue lincentza pentru antivirus avast si nu stiu de unde s-o iau si cum so instalez?

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Daca ai Pro version, cumpara licenta. Daca vrei varianta Home Edition este GRATUITA. Trebuie doar sa te inregistrezi cu o adrese de mail unde sa vina licenta si atat. In 2 minute primesti licenta pentru 1 an. Merg pe home edition de vreo 2 ani si nu am gram de virus.

3 răspunsuri:
| NoName0011 a răspuns:

Cauta pe net licenta pentru. anitvirusu avast (cauta sa fie gratuita, am gasit si eu nu numa cu bani), si ai pe ecran icnonita aia de la avast o deschizi si scrie licenta in casuta aia si ok happy.

| NoName0011 a răspuns:

Uite incearca aici scrie e-mail si primesti prin e-mail licenta si faci cum am spus mai sus la iconita aia avast de pe ecran si o deshizi :Phttp://www.avast.com/eng/home-license-resend.php

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

De la magazin