| AdZi a întrebat:

Heii ma ajutati cu ceva funda MARE + VOT!
Am o problema cu facebook-ul. Am schimbat parola de la facebook si apoi am umblat pe la setari. Am dat log out si apoi am vrut sa ma conectez iarasi., dar cand sa intru mi-a aparut un chienar care nu mai stiu ce scria in el dar am dat NEXT si am mers m-am logat pe facebook! Foarte bine pana aicia...

Dar am doua zi cand am vrut sa intru pe facebook nu mai ma lasa imi zicea parola uitata si sa imi timit un mail cu parola mea pe adresa de mess. Am trimis dar nu imi mai stiu parola de mess... Ce sa fac halp mee!sad

3 răspunsuri:
| Apollonir a răspuns:

Dranga prietene, eu te sfatuiesc sa iti schimbi parola de la mess dai acolo unde scrie,, Forgot your password?'' si te pune sa raspunzi la intrebarile alea care leai pus tu cand ti-ai facut messu si dupa aia iti da schimba parola la mess. Sper ca te-am ajutat

| AdZi explică (pentru Apollonir):

Pai daca nu mai stiu intrebarile elea?sad

| Apollonir a răspuns (pentru AdZi):

Pai... Asa mi s-a intamplat si mie dar pana la urma o sa-ti dea recunoate pozele de la prieteni si daca le ghicesti iti deschide facebookul e singura solutie de fapt ar mai fi una sa-ti faci altul