| EleEla a întrebat:

Acum 1 minut am intrat pe metin2 en. Si imi apare ca useru nu e corect si nici parola. Cred ca se face reparatia pentru server. Si ieri am facut un cont si tot asa imi spune. Stie cineva daca se fac reparati pe server? Sau asa ii apare si lui?

Răspuns Câştigător
| ExpertoTpu a răspuns:

Probabil nu ai acceptat tu confirmarea contului pe email si de aia nu merge, sau pur si simplu sv-ul este inchis pe o perioada de timp happy
Sunt mai multe sv de metin2, poti gasi si unul pe placul tau happy

Succes :*