| dyana99 a întrebat:

Asi vrea sa-mi spuneti cateva jocuri frumoase ca Comoara lui Piticot sau Nu te supara frate! si daca puteti va rog sa imi padi si poze cu ele pentru ca vreau sa le trag la imprimanta! Inafara de moara norocului! Dau funda pentru cele mai multe si mai frumoase! Va rog ajutati-ma! VREAU SA LE SCOT LA IMPRIMANTA!

2 răspunsuri:
| lollaXlolly a răspuns:

Mesterul manole
Comoara lui piticot
Monopoly
Nu te supara frate
Mingea saltareata
Misterul Maimutelor
Regele junglei
Zarul lui toto
Zidul strasnic
Pentru poze poti da la imagini pe lista de la Google, nu sunt sigura chiar ca Regele junglei este un joc dinacesta dar am vazut pe un site asa ca
SUCCES! fundita?

| dyana99 explică:

Am zis ca vreau si poze ca sa vad daca o pot scoate la imprimanta si atunci meriti fundita.