| elena1879 a întrebat:

Vreau si eu niste nume de jocuri, cum ar fi:"comoara lui piticot","nu te supara frate"
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CLau8GeRrY a răspuns:

Ew mai am pe langa ale tale si Europoli, Monopoly[desi sunt asemanatoare] Rummy[remi] sunt jocuri foarte bune pentru copilarie. spor la jucatkiss

4 răspunsuri:
| Andra_8863 a răspuns:

Pai, sunt multe jocuri dar eu ti-as recomanda jocurile de carti. Popa prostul, macao, poker, keps si contra, minti, trombon. Sunt multe. Sper ca te-am ajutat. Pa-pa happy

| BueyAstaMika a răspuns:

Remi,Twister,Monopoly,Scrable...big grin

| Vanessa95 a răspuns:

Hei mai stiu si eu cateva:twister; monompoli; metropoli; toate sunt foarte distractive si se pot cumpara din supermarkethappy

| Deucii a răspuns:

Care vrea sa ma ajute sh pe mine? luati id meu pitick_dolshe97