| Deniisze a întrebat:

Bună tuturor!
Cum pot să fac să nu mi se vadă poza pe facebook?
Adică atunci când ei vor să dea click pe ea să o vadă mai mare să nu poată?
Am văzut că se poate face şi asta dar nu ştiu cum! Ofer fundă celui mai bun răspuns şi voturi celorlalte! Mulţumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pozele acelea despre care vorbesti -->asa sunt ele mici ->de aceea nu se maresc->pentru ca sunt mici. Micsoreaza-ti pozele in Paint si incarca-le pe Facebook si ai sa observi ca nu se maresc nici la tine! Bafta!

| Deniisze explică:

@`Zuzy
Asta stiam si eu big grin

| Zuzy a răspuns:

Nu stiu daca asta vrei dar iti explic eu ceva
Iti pui o poza d profil iar, apoi o stergi. Ea o sa ramana ca poza d profil dar in album nu e. Succes.