| just4you_6809 a întrebat:

Buna tuturor de ceva timp mi-am bagat rdsul.si am o mica problema.cand ma joc counter-strike si scriu /statsme sau /rank nu imi apare nimic pe niciun server. Ce as putea face sa imi revina rankul, top15, statsme etc?

5 răspunsuri:
| KLEVON a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi jocul sau sa schimbi CFG-ul?

| KLEVON a răspuns:

Ai incercat sa iti iei alta versiune de CS? Poate e din cauza lui, sa imi zici daca iti va merge!

| KLEVON a răspuns:

Hm atunci chiar nu stiu care e cauza problemei pentru ca si eu am CS de pe steam si am internet de la RDS si imi merge... dar ma rog, nu te ajuta cu nimic /top15 si /rank-ul happy.

| just4you_6809 explică:

Da am incercat. Am uitat sa mentionez un detaliu cand scriu /top15 etc imi apare o fereastra dar nu apare ce trebuie apare hostul si prostiile care apar la inceput cand intrii pe serv.

| just4you_6809 explică:

Am incercat si cu steam original si acelasi rezultatstraight face