| mihai35 a întrebat:

Buna TPU am o problema cand incerc sa-mi fac un server de counter strike 1.6 si il pornesc cand dau la alte persoane nu merge sa intre ele si ce e rau e ca am investit timp in serverul acela i-am pus top15 reserscore etc...

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Daca e hostat ia legatura cu cei de la host, daca nu e, si il tii la tine in pc, e alta treaba, daca ai modem/router trebuie sa faci port forwarding ca sa deschizi porturile pe care le-ai setat la server de obicei 27015

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

L-ai hostat?