| ioafrumusica a întrebat:

Buna tuturor de pe TPU! La scoala (sunt in clasa a 4 dar vb de pe contul verisoarei mele) terminam a 4a ce cadou i-am putea face doamnei profesoare ca si cadou ( sa nu fie scump ca nu avem multi bani) Va multumesc si va astept opiniile ( va rog raspundeti repede ca nu mai avem idei)

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Flori foarte frumoase (eventual spune-le parintilor sa aleaga), o cutie de bomboane si multem ultumiri pentru munca depusa.

6 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Pai, daca iti este speciala profa` poti sa-i iei o bluza frumoasa.nu gluma si bineinteles nelipsitele flori love struck florile pot fi...garoafe, trandafiri si alte specii laughing ce`ti trece prin cap kiss eu asa i-am luat.cred...nu mai stiu laughing

| ioafrumusica explică (pentru AnonymousQ666):

Mama ce ma ajuti cu glumele tale te prost gust! Si la emoticoane esti varza! Cred ca te-ai nascut in copaci! Asa e sau nu..pai eu una cred ca ai stat 9 luni intr/o maimuta careia ii yici mama

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru ioafrumusica):

Auzi fetit`o ia lasa`ma dracu in pace. Eu ti-am raspuns la intrebare. Copii batuti de net! oh go on

| ioafrumusica explică:

Ma reer si la ceva nu scump dar si fain nu o bucata de carton pe care sa o aruce de cum intra pe usa de la casa(P.S: mi-e, atusa deci sa fie si ceva special nu ca ce ati zis nu e bun!)

| flory132 a răspuns:

Eu cand am terminat clasa a 4-a i-am facut un album in care erau poze cu noi din clasa 1 pana in clasa a 4-a si i-am mai luat cateva bijuterii. Sper ca te-am ajutat.

| george98ionut98 a răspuns:

Pai o floare sau ceva sentimental pozee de grup etc... asta cred ca o sa-i placa