| Innovation a întrebat:

Se apropie 1 martie si 8 martie ziua femeii si eu inca nu stiu ce ii pot face cadou doamnei profesoare la scoala. Vreo idee? Dar sa nu fie chiar scump cadoul.

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

De 1 martie, ii poti lua un martisor de argint, cu un simbol al primaverii, o brosa.
Iar de 8 martie: crini, trandafiri, o bratara, colier, cercei, cafea la care sa mai adaugi o felicitare.

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

1 Martie, iei un martisor.De 8 martie ceva flori si un set pix+stilou.

| Lala a răspuns:

De 1 martie poti sa-i cumperi o brosa sau un martisor deosebit si un buchetel de ghiocei sau de zambile, iar de 8 martie i-ai putea cumpara o esarfa finuta si un buchet de flori, crini sau orice altceva. happy

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Eu zic sa-i dai un martisor...asa si un buchet de frezii sau o orhidee, nu stiu un buchet de flori care-ti place tie.

Pai sper sa-ti placa love struck, Bye!