| IoanaDia a întrebat:

Buna tuturor, dupa cum stiti se apropie saptamana altfel la scoala.
In una dintre zile, va fi un meci de fotbal intre clasa noastra si inca o clasa, si profesoara de sport ne-a spus noua (fetelor) sa facem un dans de majorete.
Imi puteti da niste melodii? noi ne gandeam sa dansam pe dnb sau pe dubstep.
Dau funda :p

Răspuns Câştigător
| AntoholixAdri a răspuns:

UKF dupstep five hive.
O idee super genială. Pentru că dansul trebuie să fie mai vioi şi electrizant :3
Baftă!

1 răspuns:
| 123lalala a răspuns:

Pai nu stiu ce va place voua (incercati sa vedeti cam ce gusturi aveti
fiecare) si dupa supuneti la vot sigur o sa gasiti ceva pe placul tuturor (asa facem si noi) pentru ca si noi o sa avem meci de fotbal laughing Multi sucees Fundita? puppy dog eyes?

Întrebări recente