| Bloodlines a întrebat:

Buna tuturor. In ce librarie din Alba sau Cluj pot gasi al doilea volum din "Jurnalele lui Stefan"? Daca stie cineva, va rog sa-mi spuneti cum se numeste libraria si o gasesc eu cumva.
Multumesc.
Si inca ceva. Stiti vreun site de unde pot cumpara carti? Vreau volumul 1 din "Jurnalele Vampirilor: Intoarcerea", iar in librarii am gasit cu 50 lei, dar e prea scump. Va rog.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Bloodlines explică:

@kattya96:
Buna. Da, sunt o mare fana.
Pai primul volum l-am luat dintr-o librarie din Cluj cu 11 lei. Iar al treilea l-am luat cu revista Bravo, tot cu 11 lei.
Multumesc pentru ajutor. happy

| kattya96 a răspuns:

Hey si eu sunt fan TVD:x insa jurnalele lui stefan sunt facute in colaborare cu leda si revista bravo. Deci eu zic ca mai bine incerci la chioscurile de ziare sau reviste acolo costa mai putin de acolo le-am luat. Al doilea volum iar primul de pe site-ul lor... www.ledabooks.ro
Si e ieftin 11 lei :) Poate mai prinzi si tu :X Succes si bravo pentru ca esti fan TVD :D