| Pinguu2 a întrebat:

va rog sa ma ajutati am facut o prostie am instalat din greseala un program care pune parola pe foldere adica: WinGuard Pro Premium si cand mi-a aparut sa scriu parola care vreau sa o am am dat x pentru ca nu stiam exact ce este acel program si acum cand vreau sa intru in my computers sau alt undeva tot imi apare chestia aia unde sa pun parola si nu stiu ce sa pun si daca ii dau x imi dispare totul si nici nu pot sa intru. Cand l-am instalat era o chestie care zicea ca programul este valabil doar 30 de zile. Va rog sa-mi spuneti cum as putea sa scap de acest program. Credeti ca dupa 30 de zile va disparea?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Te lamuresc eu amigo
Am programu ala de mai bine de o lunahappy
Parola e LetMein
Daca nu cumva ai schimbat-o tuwinking
eu umblu cu asemenea programe da ce ai cautat tu?
ca ala cripteaza, paroleaza, ingheata pc`u
Eu il fol sa ma aparlaughingdin cauza la uni "prieteni"
Te pot ajuta daca imi lasi idd pe privat!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/All Programs/programul respectv/uninstall, daca nu te lasa prin Control Panel/Add or Remove Programs/programul respectiv/Remove.
Totusi cred ca prima solutie este mai buna.
Succes!

| AdiSR a răspuns:

S-ar putea sa nu! Reinstaleaza-ti windows-ul

| madia a răspuns:

Dezactiveaza programul.
Mergi in start ---> Control Panel----> Selectezi Add Or Remove, dai click-----> te duci unde scrie WinGuard Pro Premium, click, apoi remove.

| PinkY a răspuns:

Intra in control panel, add or remove programs si il dezinstalezi de acolo.

| adutza12 a răspuns:

Dupa 30 de zile intr-adevar dispare deoarece daca vrei sa-l mai ai trebuie sa-l cumperi, dar tu cum vrei sa scapi de el te asigur ca dispare.

| AlexandraR a răspuns:

Du-te în C sau unde ai instalat windows-ul, în fișierul programului respectiv(WinGuard) și dăi uninstall. S-ar putea să meargă, în orice caz după 30 de zile nu va mai funcționa.