| Lylia a întrebat:

Unde as putea gasi seturi din acelea de margelute pentru bratari? Am cautat peste tot, dar gasesc numai vreo 20 de margelute intr-un set si foarte scumpe. Vreau foarte multe... Funda pentru un raspuns bun (merge si pe net). Am mai pus intrebarea asta, dar vreau sa aud mai multe pareri.

2 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Eu am gasit seturi asa in afi, in libraria carturesti, si mai gasesti si in magazinele gen cora, carefour sau real... sper ca te-am ajutatwinking

| HomeAlone1234 a răspuns:

In market de obicei in real sunt mereu si costa 4 lei sunt vreo 60 de margelute plus ata speciala!