| Bianca26bb a întrebat:

De unde pot gasi in Pitesti margelute pentru facut bratari? De la ce magazin?

6 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

La Fortuna.

| afrodita17 a răspuns:

Am vazut si in marketurile plus...incearca si acolo poate gasesti ce iti trebuie.winking

| afrodita17 a răspuns:

Revin cu un raspuns...am vazut astazi si in librariile diverta margelute pentru bratari.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă și la Mall.
Pa, pa.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cred ca cele mai ieftine le gasesti aici: http://www.allex.ro/index.php

| petrovici2002 a răspuns:

Cauta o firma de lucrari pentru. acasa de bratari sau de matanii si vei gasi la ei margelute.