| alexa30 a întrebat:

Buna unde gasesc in ORADEA modelu asta de trening? in lotus florian sport dau fundita va pup :**:*: http://www.craiovaforum.ro/imbracaminte/trening-adidas-f ete-roz-542451.html

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Pai la Lotus la Adidas, sau la florian sport saaaau incearca la intersport tot in lotus. Funditabatting eyelashes? Btw esti din oradea? :d daca da da si mie idu tau xD.

5 răspunsuri:
| greendayforu a răspuns:

In piata! laughing ala-i contrafacut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florian sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aualeo cata pitiponceala aici! rolling on the floor)

| alexa30 explică:

Puikutza_iubitica te pup

| mercurialboy a răspuns:

Nu e adidas, il gasesti in piata: Ocska, Rogerius, Decebal, Pieta Mare, tu alegi laughing