| GEORGY_4531 a întrebat:

unde pot gasi tenesi de la all star? unde de la ce magazin si pe unde? sau in ce zona? cam cat costa?

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

All star este o subdiviziune a firmei "Converse". Găseştii tenişii ăştia prin muuulte magazine, de la magazine de skate clothing, până la magazine de haine sport. Găseşti în toate mall-urile.

| Pufuleteeeee a răspuns:

ALL STAR provine de la Converse! depinde de model daca modelul e mai nou in jur de 200 lei(2 milioane) si daca e mai vechi sau asa in jur de 100 lei (1 milion), depinde din ce oras esti! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti, Plaza Romania, etaj 1, Famous Brands. Preturile variaza in functie de model, insa nu gasesti nimic sub 100 de lei.