| YumiSukinanda a întrebat:

urgent pana nu merg sa-mi fac temele! cum se cheama muzica aia de la totul pentru dans la inceput la episodul: cei mult strica? adica episodul ala cand tinka si rocky si cece se certau din cauza lui ala.si sau dus la o pitarie si a fost tare...asa. cum se cheama pe ce muzica dansa trupa aia? (aia care tot ziceau rocky si cece ca este necunoscuta) URGENT! dau fuundaa

Răspuns Câştigător
| oDyenika a răspuns:

Am vazut ca ai postat intrebarea pe 27 februarie, dar eu abia mi-am facut cont pe TPU[-x ti-as fii raspuns mai devreme. oricum melodia se numeste Shake It Up: Break It Down ~ Just Wanna Dance ~ Geraldo Sandell & Ricky Luna ----------saau da clic aici ca sa o asculti http://www.youtube.com/watch?v=FUyIM_-q-xA